Finansowanie nieruchomości

Potrzebujesz korzystnego kredytu? Poznaj nasze możliwości finansowania.

POMOŻEMY WYBRAĆ NAJKORZYSTNIEJSZE FINANSOWANIE

Finansowanie
na zakup nieruchomości

Pomożemy Tobie w uzyskaniu finansowania na zakup nieruchomości. Współpracujemy z ponad 20 najważniejszymi bankami udzielającymi finansowania w tym zakresie. Nasi eksperci bezpłatnie zbadają Twoją zdolność kredytową i zaproponują najlepsze, najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie, uwzględniające Twoje preferencje i oczekiwania.

Przeprowadzimy Cię przez cały proces uzyskania kredytu od sprawdzenia zdolności, zebranie najkorzystniejszych ofert, wyboru, skompletowania dokumentów aż do podpisania umowy z wybranym bankiem i uruchomienia kredytu. Wszystkie działania związane z pozyskaniem finansowania skojarzymy z procesem nabycia wymarzonej nieruchomości.

Szybkość i bezpieczeństwo

Szeroka oferta

Skuteczność działań

Kolejne etapy przy finansowaniu zakupu nieruchomości

Skontaktuj się z naszym ekspertem, wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod nasz numer telefonu. Na tym etapie dowiesz się, jakie informacje będą potrzebne do przygotowania i złożenia wniosków do banku.

Nasz ekspert przyjedzie w dogodne dla Ciebie miejsce, przedstawi najlepszą ofertę, ułoży koncepcję i plan działania, sporządzi listę dokumentów, które należy przygotować oraz poinformuje o wstępnej ocenie Twojej zdolności kredytowej. W trakcie spotkania poznasz także podstawowe informacje o konstrukcji kredytu, czynnikach, które wpływają na oprocentowanie i ogólne koszty kredytu, a także różnice pomiędzy poszczególnymi propozycjami – tak, żeby Twoja decyzja o wyborze finansowania zakupu nieruchomości była w pełni świadoma.

Po skompletowaniu wymaganych dokumentów nasz ekspert pomoże Ci wypełnić wniosek kredytowy i złoży go w wybranym przez Ciebie banku.

Nasz ekspert poinformuje Cię o uzyskaniu kredytu oraz ustali z Tobą warunki oraz termin zawarcia umowy kredytowej i wypłaty środków.

Pozostań z nami
w kontakcie!

Masz jakieś pytanie? A może nie znalazłeś na naszej stronie tego, czego poszukujesz? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 604518063

Compare Listings