Sprzedaż nieruchomości

Codziennie sprzedajemy domy, działki i mieszkania. Nasi specjaliści w Warszawie i okolicy są do Twojej dyspozycji

SPRZEDAJ Z NAMI DOM LUB MIESZKANIE

Pomoc w sprzedaży Twojej nieruchomości

Planujesz sprzedać nieruchomość, tylko nie wiesz, od czego zacząć? Nic straconego. Nasze biuro sprzedaży nieruchomości w Warszawie pomaga w sprzedaży domów. Dzięki fachowej wiedzy dokonamy tego wspólnie, bez zbędnych nakładów finansowych z Twojej strony. Podpowiemy, jak korzystnie zaprezentować nieruchomość, napisać rzetelny opis i dokumentację zdjęciową. Nasze biuro sprzedaży nieruchomości w Warszawie pośredniczy także w sprzedaży mieszkań. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Twoja nieruchomość w krótkim czasie znajdzie nowego właściciela. Twoja oferta zostanie przedstawiona szerokiemu gronu potencjalnych klientów, co zwiększy szansę na pomyślną sprzedaż. Wspieramy cały proces transakcji, aby przebiegła bezpiecznie i bezproblemowo. Postaramy się o wypracowanie ceny satysfakcjonującej obie strony. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą domu lub mieszkania na terenie Warszawy i okolic, koniecznie skontaktuj się z nami. Jesteśmy liderem efektywnych transakcji. Zapraszamy do kontaktu!

Skuteczność działań

Potrafimy skutecznie i szybko sprzedać nieruchomość, indywidualnie dopasowując metody sprzedaży, kanały dystrybucyjne, promocję ofert tak, aby oferta trafiła do klienta docelowego. Ze względu na doświadczenie potrafimy trafnie oszacować wartość nieruchomości oraz przedstawić Klientowi proces sprzedaży uwzględniając cenę nieruchomości i czas potrzebny do jej zbycia.

Szeroka wiedza techniczna i doświadczenie wykonawcze

ze względu na obszerną wiedzę oraz współpracę ze specjalistami z branży budownictwa potrafimy doradzić w wielu kwestiach technicznych nurtujących nowych Nabywców nieruchomości, potrafimy rozwiać wątpliwości lub zaproponować najlepsze rozwiązania techniczne.

Wsparcie prawne

współpracujemy z renomowanymi Kancelariami Prawniczymi oraz Notarialnymi w Warszawie. Jeżeli nurtują Cię zagadnienia prawne związane z Twoją nieruchomością, potrzebujesz wsparcia, doradztwa lub pomocy w rozwiązaniu problemów natury prawnej (zadłużenia nieruchomości, kwestie spadkowe, kwestie związane ze współwłasnością, brak dokumentów, etc.), pomożemy Ci w tym zakresie.

Jakość gwarantowana przez Asset Estates

Asset Estates – Grupa obrotu nieruchomościami – na rynku obrotu nieruchomościami działamy od 9 lat, w czasie których przeprowadziliśmy kilkaset transakcji.
Agenci reprezentujący naszą firmę to specjaliści posiadający szeroką wiedzę z zakresu nieruchomości, prawa czy budownictwa.

Gwarancją Sukcesu Asset Estates jest:

Sześć kroków do szybkiej sprzedaży

Rozpoczęcie współpracy i wstępna wycena nieruchomości

Stworzenie indywidualnej strategii sprzedaży

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży

Obsługa sprzedaży i promocja ogłoszenia

Przygotowanie dokumentów potrzebnych do transakcji

Finalizacja sprzedaży Twojej nieruchomości

Pozostań z nami
w kontakcie!

Masz jakieś pytanie? A może nie znalazłeś na naszej stronie tego, czego poszukujesz? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 604518063

Compare Listings