O nas

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Poznaj nas!

Szymon Tamborski

Prezes WGN Poznań

Renata Przewoźna

Dyrektor biura

Emilia Nowaczyk

Asystentka biura

Mateusz Cichy

Specjalista ds. Sprzedaży i wynajmu

Andrzej Rybski

Specjalista ds. Sprzedaży i wynajmu

Agenci nieruchomości w Poznaniu

Poszukiwanie nowego miejsca do zamieszkania nierzadko wiąże się z trudnościami. Bogactwo ofert prezentowanych na rynku nieruchomości nie oznacza, że wybór jest prosty. Atrakcyjnie przedstawione propozycje kuszące niskimi cenami oraz wysokim standardem nie zawsze mają swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Stając więc przed decyzją wyboru mieszkania, warto zaoszczędzić czas, pieniądze, a także niepotrzebny stres i zdecydować się na skorzystanie z usług profesjonalistów. Rzetelny agent nieruchomości w Poznaniu pomoże przefiltrować odpowiednie propozycje i znaleźć wśród nich prawdziwą perełkę.

Zaufaj profesjonalistom z Poznania

Nasz zespół agentów nieruchomości działających na terenie Poznania to grupa specjalistów posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam na dokładne poznanie realiów obszaru, na którym świadczymy swoje usługi, a tym samym potencjalnych wad i zalet każdej z lokalizacji. Nasz agent nieruchomości w Poznaniu wybierze korzystne dla Ciebie oferty, doradzi i wskaże najlepszą opcję. Skrupulatność i ciągłe poszerzanie bazy ofert sprawia, że możemy zaproponować naprawdę ciekawe rozwiązania.

Pozostań z nami
w kontakcie!

Masz jakieś pytanie? A może nie znalazłeś na naszej stronie tego, czego poszukujesz? Skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas +48 511-611-425 

Compare Listings